Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemVanessa Hudgens Allure Interwiew PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vanessa Hudgens Allure Interwiew

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Vanessa Hudgens Allure Interwiew Empty
PočaljiNaslov: Vanessa Hudgens Allure Interwiew   Vanessa Hudgens Allure Interwiew EmptyPon Sep 28, 2009 3:14 pm

Vanessa Hudgens u novom broju časopisa Allure priča kako želi da je svi tretiraju kao odraslu osobu! Ona takođe govori o njenom skandalu sa slikama!
Vanessa Hudgens Allure Interwiew Xy9s110

"Ljudi misle o meni kao o High School Musical devojci", kaže ona. "Nema ništa loše u tome. Moj lik je bio veliki uzor, ali je tako dosadno raditi uvek istu stvar. Želim da porastem kao i svi drugi. "Čak i ako treba da igram prostitutku u Zack Snyder-ovom filmu Sucker Punch. "To je potpuno moja Angelina Jolie strana," rekla je za ulogu. "Trčaču unaokolo sa puškama i boriti se protiv velikih faca."

Na uloge: "Najradije bih igrala ulogu poput Catherine Zeta-Jones u Zorro filmovima.

Na skandal sa slikama kaže:" To je zaista tužno, i dan danas me ljudi mrze zbog toga, ali to nije kao da sam ja htela da se slike postave na internet! To je tako otežavajuće i frustrirajuće, a kada me netko pita, da li bih se skinula za film, i ja im kazem da se ne osećam prijatno oko toga, oni mi kažu, pa to je nesto što si već uradila?! Još više je zbunjujuće jer je to bila privatna stvar! Glupo je što se neki tako ponašaju prema meni. Ako ništa drugo, barem će neki ljudi naučiti iz mojih grešaka."
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
GossipGirl
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
GossipGirl


Broj poruka : 496
Reputation : 1
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Zac and Vanessa always

Vanessa Hudgens Allure Interwiew Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Allure Interwiew   Vanessa Hudgens Allure Interwiew EmptyUto Sep 29, 2009 9:31 am

Super su slikeali nisu u pravu sto joj to kazhu za slike svi znamo da nije ona kriva sto su se slike pojavila u javnosti
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Vanessa Hudgens Allure Interwiew Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Allure Interwiew   Vanessa Hudgens Allure Interwiew EmptyUto Sep 29, 2009 9:47 am

hvala puno i mislim da je nessa potpuno u pravu
Nazad na vrh Ići dole
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Vanessa Hudgens Allure Interwiew Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Allure Interwiew   Vanessa Hudgens Allure Interwiew EmptyUto Sep 29, 2009 10:34 am

Tanja-R9 ::
hvala puno i mislim da je nessa potpuno u pravu
slazem se i nnch
;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
Sponsored content





Vanessa Hudgens Allure Interwiew Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Allure Interwiew   Vanessa Hudgens Allure Interwiew Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanessa Hudgens Allure Interwiew
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009
» Vanessa Hudgens-With father Greg Hudgens at Studio City 30.08.2010.
» Vanessa Hudgens-29.06
» Vanessa Hudgens
» Vanessa Hudgens

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: