Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemVanessa Hudgens Covers Allure October 2009 PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 Empty
PočaljiNaslov: Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009   Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 EmptySre Sep 23, 2009 11:21 am

Vanessa se pojavljuje na naslovnoj strani oktobarskog broja magazina Allure.I govori o golim slikama :''Ukoliko bi me neko pitao da li bi se skinula gola za film, rekla bi ne jer se ne bi osecala prijatno, svi kazu sranje pa to si vec uradila''.
A ova situacija je josh gora jer su te slike bile privatne i nikada nisu trebale da se pojave u javnosti.Ali makar ljudi uce na mojim greskama.

Vanessa je govorila i o Megan Fox koja je veoma dobra prijateljica njenog decka Zaca Efrona: ''Nas dve imamo istog stilistu.Na taj nacin smo se i upoznale.Kasnije smo pocele i zajedno da izlazimo''.


Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 1zcgxvb

Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 291c74l
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
GossipGirl
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
GossipGirl


Broj poruka : 496
Reputation : 1
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Zac and Vanessa always

Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009   Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 EmptyČet Sep 24, 2009 10:21 am

Super slicice a nije im lijepo to za slike sto pricaju svi znamo da to nije bila njena krivica a ovo za Megan Fox pa ne bih ja Megan bash vjerovala jer svi znamo da je izjavila da je zaljubljena u Zaca
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009   Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 EmptyČet Sep 24, 2009 12:48 pm

Natasha Hudgens Efron ::
Super slicice a nije im lijepo to za slike sto pricaju svi znamo da to nije bila njena krivica a ovo za Megan Fox pa ne bih ja Megan bash vjerovala jer svi znamo da je izjavila da je zaljubljena u Zaca
slazem se! ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
I LOVE HM
Fan Zaca i Vanesse
Fan Zaca i Vanesse
I LOVE HM


Broj poruka : 284
Reputation : 3
Datum upisa : 26.08.2009

Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009   Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 EmptyPet Sep 25, 2009 12:46 pm

~Jovana&Zac~ ::
Natasha Hudgens Efron ::
Super slicice a nije im lijepo to za slike sto pricaju svi znamo da to nije bila njena krivica a ovo za Megan Fox pa ne bih ja Megan bash vjerovala jer svi znamo da je izjavila da je zaljubljena u Zaca
slazem se! ;)

I JA ISTO
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009   Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanessa Hudgens Covers Allure October 2009
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens Allure Interwiew
» Vanessa Hudgens Covers ‘Nylon’ with Ashley Greene and Portia Doubleday!
» Allure - Oct 2009
» Vanessa Hudgens-With father Greg Hudgens at Studio City 30.08.2010.
» Vanessa Hudgens

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: