Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemMama kupila Zacu Efronu kondome PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mama kupila Zacu Efronu kondome

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty
PočaljiNaslov: Mama kupila Zacu Efronu kondome   Mama kupila Zacu Efronu kondome EmptyPon Nov 30, 2009 7:38 am

Majka Zaca Efrona, 21-godišnje zvijezde filmskog serijala 'High School Musical' bila je toliko šokirana vidjevši slike svog sina i njegove djevojke Vanesse Hudgens u seksi shopu da mu je za Božić kupila prikladan dar - kondome
Starla Efron, oprezna mama slatkog idola tinejdžerica, iznenadila je svog sina božićnom čarapom prepunom kondoma.

No Zac kaže da je njegov i Vanessin posjet seksi shopu bio puno neviniji nego što bi se to u prvi mah zaključilo, ali mama Starla očigledno se ravna prema onoj 'što je sigurno, sigurno je'.

Naime, Efron je otkrio magazinu Elle da su on i Vanessa - od američkih medija prozvani i Zanessa po uzoru na Brangelinu - kupovali kostim za Noć vještica.

'To se dogodilo prije dvije godine kad smo Vanessa i ja bili u potrazi za kostimom za Noć vještica. Ušli smo u trgovinu s kostimima koja ima i poseban dio s maskama i kostimima za odrasle. Odjednom nas je prepoznala ljubazna starija gospođa i zamolila za fotografiranje. I tako je krenula ta cijela priča', ispričao je mladi glumac pravu pozadinu cijele epizode 'Zanessa u seksi shopu'.

Kako je objasnio, njegova mama bila je izbezumljena nakon što je vidjela te slike u novinama.

'Pitala me je: 'Zac, što si to kupovao u seksi shopu? Pokušavao sam je smiriti i objasniti da to uopće nije bio seksi shop. Ali nije mi povjerovala. 'I mislila sam da si se upustio u seksualne odnose', rekla mi je mama. A zatim me je dočekao taj neobični dar za Božić', kaže Zac Efron dodajući kako je mama Starla cijelu božićnu čarapu ispunila kondomima.

'Kupila je ekonomično pakiranje', smije se popularni Troy iz serijala 'HSM'.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama kupila Zacu Efronu kondome   Mama kupila Zacu Efronu kondome EmptyPon Nov 30, 2009 7:41 am

Mama kupila Zacu Efronu kondome 732885 hahhahahahhaha...stvarno smijesno
Nazad na vrh Ići dole
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama kupila Zacu Efronu kondome   Mama kupila Zacu Efronu kondome EmptyPon Nov 30, 2009 7:48 am

xD
slazem se...lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
GossipGirl
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
GossipGirl


Broj poruka : 496
Reputation : 1
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Zac and Vanessa always

Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama kupila Zacu Efronu kondome   Mama kupila Zacu Efronu kondome EmptyPon Nov 30, 2009 9:27 am

LoL LoL LoL LoL hahaha OMG bash je smijesno
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
roberta_bg
Moderator
Moderator
roberta_bg


Broj poruka : 9198
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2009

Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama kupila Zacu Efronu kondome   Mama kupila Zacu Efronu kondome EmptyPon Nov 30, 2009 10:51 am

xAXACAX..lol..;)
Nazad na vrh Ići dole
Angel_one_♥
Snimas album sa njih dvoje
Snimas album sa njih dvoje
Angel_one_♥


Broj poruka : 710
Reputation : 0
Datum upisa : 09.11.2009
Godina : 27
Lokacija : Na odbojkashkm terenu x)

Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama kupila Zacu Efronu kondome   Mama kupila Zacu Efronu kondome EmptyPon Nov 30, 2009 12:58 pm

buahahha koja likusha x)))))
Nazad na vrh Ići dole
http://celebritystars.do-goo.net/forum.htm
Sponsored content





Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty
PočaljiNaslov: Re: Mama kupila Zacu Efronu kondome   Mama kupila Zacu Efronu kondome Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mama kupila Zacu Efronu kondome
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Deset kul stvari o Zacu Efronu
» Tom Cruise postao “profesionalni i lični guru” Zacu Efronu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: