Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemSAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu

Ići dole 
AutorPoruka
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu Empty
PočaljiNaslov: SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu   SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu EmptyPet Okt 15, 2010 8:16 am

SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu GetImage

'Što mislim dok gledam sebe na velikom ekranu? Mislim da imam ogromnu glavu', priznao je glumac
Uz to Zac Efron je samokritično dodao: 'Sada se pomno promatram i bilježim sve što nisam dobro napravio ili što sam mogao bolje napraviti. U početku sam se zavaravao i smatrao da je sve super, ali danas je drugačije pa sam čak nekada i zadovoljan onim što vidim.'

22-godišnji Zac kaže i da mu je jako lijepo snimati scene u kojima se mora ljubiti: 'Po mom mišljenju djevojke su malo nervoznije kada se treba snimati scena poljupca. Ja se volim opustiti najviše što mogu. Filmski poljubac uopće nije težak. Osim toga, uvijek imam slatku curu s kojom ga trebam izvesti, zato je sve još zabavnije.'

Zac priznaje da voli snimati filmove: 'Volim misliti da filmovi na neki način pomažu ljudima. Jer ako im ne pomažu – zašto ih uopće snimamo?!'
Nazad na vrh Ići dole
 
SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Teen-zvijezda Zac Efron zavladao box-officeima
» Teen-zvijezda Zac Efron zavladao box-officeima
» Neil Patrick Harris misli da bi Vanessa bila savrsena za RENT
» Zac Efron in GQ
» Zac Efron!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: