Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim Empty
PočaljiNaslov: ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim   ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim EmptyPon Sep 27, 2010 2:23 pm

ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim GetImage

Mladi Zac Efron, koji se proslavio ulogom u 'High School Musicalu', kaže da je zbog prepoznatljive frizure, koju je njegov lik Troy imao u tom popularnom filmskom serijalu za mlade, bilo zaposleno nekoliko ljudi
Efron je otkrio da se preporodio nakon što se ošišao jer mu je za prijašnju frizuru trebalo puno više vremena da je namjesti.

'Šiške su mi upadale u oči i kosa mi je stalno smetala. Ali sad je puno jeftinije za filmaše, jer ne trebaju plaćati cijeli tim za održavanje moje frizure', rekao je Zac (22). Nedavno je snimio film 'Charlie St. Cloud', a kaže da mu je glumački uzor Leonardo DiCaprio koji mu je dao nekoliko vrlo korisnih savjeta.

'Osim što je sjajan glumac, on je i normalna i pristupačna osoba. S njim se volim družiti', kaže Efron, koji je već pet godina u vezi s Vanessom Hudgens (21), kolegicom iz 'HSM'.
Nazad na vrh Ići dole
*Rock angel*
Ko su Zac i Vanessa?
Ko su Zac i Vanessa?
*Rock angel*


Broj poruka : 63
Reputation : 0
Datum upisa : 30.08.2010
Godina : 25
Lokacija : in your heart

ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim   ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim EmptyPet Okt 08, 2010 12:02 pm

wow!omg!
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
Moderator
Moderator
roberta_bg


Broj poruka : 9198
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2009

ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim   ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim EmptyPet Nov 12, 2010 11:20 am

omg..nije ni cudo sto ima tako divnu kosu! :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim   ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZAC EFRON: Moju frizuru u HSM-u održavao je cijeli tim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zac Efron in GQ
» Zac Efron!
» Špijun Zak Efron
» Zac Efron Haircut
» Zac Efron: INTERVJU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: