Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemVANESSA HUDGENS: Zac i ja radije tulumarimo kod kuće PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 VANESSA HUDGENS: Zac i ja radije tulumarimo kod kuće

Ići dole 
AutorPoruka
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

VANESSA HUDGENS: Zac i ja radije tulumarimo kod kuće Empty
PočaljiNaslov: VANESSA HUDGENS: Zac i ja radije tulumarimo kod kuće   VANESSA HUDGENS: Zac i ja radije tulumarimo kod kuće EmptyČet Sep 23, 2010 1:16 pm

VANESSA HUDGENS: Zac i ja radije tulumarimo kod kuće GetImage

Vrckava zvijezda filmskog serijala 'HSM' otkrila je da ona i njezin dečko Zac Efron nisu tipovi za izlaske, već radije ostanu kod kuće i druže se s prijateljima.

Vanessa (21) kaže da ne voli bučne izlaske u klubove te da radije bira kućne partije u krugu bliskih prijatelja. Jedino na taj način, kaže simpatična glumica, može se potpuno opustiti i odmoriti od medijske pozornosti i paparazza.

'Zbilja volim te naše kućne tulume. Sviđa mi se takav način zabave, a jedino što trebate su dobri prijatelji. Ne volim klubove i razvikana mjesta. Jedino tako se mogu opustiti. Na taj način barem malo pobjegnem od obveza u stvarnom svijetu', rekla je Vanessa. Glumica je dodala i da ona i Zac često izlaze i s drugim parovima.

Inače, mlada zvijezda kaže da se ponekad zna prerušiti u skitnicu kako je nitko ne bi prepoznao.

'Dosta mi dobro ide to prerušavanje i paparazzi me ostave na miru. To je moj tajni recept', kaže Hudgens.
Nazad na vrh Ići dole
 
VANESSA HUDGENS: Zac i ja radije tulumarimo kod kuće
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens-With father Greg Hudgens at Studio City 30.08.2010.
» Vanessa Hudgens
» Vanessa Hudgens
» Vanessa Hudgens-29.06
» Zac Efron and Vanessa Hudgens Hit the Gym

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: